Ліверпуль переміг Атлетіко і вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів

Команда Юргена Клоппа виграла чотири з чотирьох матчів у своїй групі

Ліверпуль - Атлетіко 2:0 огляд матчу, відео голів за 3 листопада

Ливерпуль - Атлетико, Getty Images

У рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Ліверпуль удома без проблем переміг Атлетіко – 2:0.

Вже на 21-й хвилині команда Юргена Клоппа забила два м’ячі – відзначилися Діогу Жота та Садіо Мане. А на 36-й хвилині у Атлетіко червону картку отримав Феліпе, що завадило Матрацникам нав’язати боротьбу Ліверпулю.

У другому таймі Жота та Суарес забили по голу, але обидва м’ячі були скасовані арбітром після перегляду VAR через офсайди.

Мерсисайдці виграли четвертий поспіль матч у нинішньому груповому етапі та достроково вийшли до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Атлетико посідає третє місце групи “B”.

У наступному матчі Червоні зіграють із Порту, а Атлетіко зустрінеться з Міланом. Поєдинки відбудуться 24 листопада.