Ліверпуль у видовищному матчі з пенальті і видаленням обіграв Атлетико

Червоні йдуть без втрат в Лізі чемпіонів

Атлетіко - Ліверпуль 2:3 огляд матчу, відео голів за 19 жовтня

Атлетико - Ливерпуль, фото - Getty Images

У поєдинку третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Ліверпуль в гостях у результативній грі переміг Атлетіко – 3:2.

Червоні забили два швидкі голи на початку першого тайму: спочатку відзначився Мохамед Салах, а потім свій гол забив Набі Кейта. Але ще до перерви Матрацники зрівняли рахунок завдяки дублю Антуана Грізманна.

У другому таймі французький нападник отримав пряму червону картку за фол на Роберто Фірміно. Ліверпуль скористався чисельною перевагою – Салах з пенальті забив свій другий гол в матчі. Цікаво, що в кінці гри Атлетіко також заробив одинадцятиметровий, але після перегляду відеоповтору арбітр змінив своє рішення.

Ліверпуль набрав 9 очок і посідає перше місце в групі В. У Атлетіко 4 очка і друга позиція. У наступному турі команди знову зіграють один з одним, на цей раз на Анфілд Роуд. Матч відбудеться 3 листопада.