Лунін встановив клубний рекорд Реалу за кількістю сейвів у матчі Ліги чемпіонів

На рахунку українця – 11 сейвів

Лунін встановив клубний рекорд Реалу за кількістю сейвів у матчі Ліги чемпіонів - Ліга чемпіонів

Андрей Лунин, Getty Images

Український голкіпер Реала Андрій Лунін встановив нове клубне досягнення.

На рахунку воротаря Бланкос – 11 сейвів у протистоянні у відповідь з Манчестер Сіті в 1/4 фіналу турніру. Цей показник став рекордним в історії клубу у Лізі чемпіонів.

Попереднє досягнення утримував Тібо Куртуа, який здійснив 9 сейвів у фіналі ЛЧ 2021/22 проти Ліверпуля. Зазначимо, що Лунін повторив показник бельгійця у першому матчі 1/8 фіналу поточного розіграшу турніру проти Лейпцига.

У першому чвертьфінальному матчі Реал та Манчестер Сіті зіграли внічию – 3:3. По ходу зустрічі у відповідь українець кілька разів врятував свою команду, проте 120 хвилин ігрового часу також завершилися внічию (1:1). У серії пенальті Лунін відбив удар Бернарду Сілви (по центру воріт), а також парирував удар Ковачича у кут воріт.

Український воротар провів 27 поєдинків за Бланкос у всіх турнірах сезону. Лунін у цих зустрічах пропустив 23 голи, а у 12 матчах зберіг ворота «сухими».

Команда Карло Анчелотті у півфіналі Ліги чемпіонів зіграє з Баварією. Матчі заплановані на 30 квітня та 7 травня.