Ман Сіті без Зінченка вирвав перемогу у Борусії Д у першому матчі 1/4 фіналу ЛЧ

Матч-відповідь відбудеться 14 квітня

Телеканал Футбол 1 смотреть видеотрансляцию матча Боруссия Дортмунд – Манчестер Сити

Манчестер Сити - Боруссия Дортмунд, Getty Images

Манчестер Сіті обіграв дортмундську Боруссію в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів — 2:1.

Рахунок у грі відкрив Кевін Де Брюйне на 19-й хвилині. Асистував бельгійцю Ріяд Марез.

На 84-й хвилині хавбек Боруссії Марко Ройс з передачі Ерлінга Голанда зрівняв рахунок.

Вирвав перемогу Містян на 90-й хвилині Філ Фоден. Гольовий пас — в активі Ілкая Гюндогана.

Відзначимо, що українець Олександр Зінченко всю гру провів на лавці для запасних.

Матч-відповідь команди зіграють у Дортмунді у середу, 14 квітня. Початок зустрічі — о 22:00 за київським часом.

Завтра чвертьфінали Ліги чемпіонів продовжаться матчами Баварія — ПСЖ і Реал — Ліверпуль.