Ман Сіті без Зінченко повторно обіграв Реал і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Містяни забили два голи після грубих помилок Варана.

Фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті вдома обіграв Реал (2:1). Містяни з таким же рахунком перемогли Бланкос і в Мадриді.

Команда Пепа Гвардіоли повела в рахунку вже на 9-й хвилині матчу зусиллями Рахіма Стерлінга. Городяни забили гол після грубої помилки Рафаеля Варана.

Реал відігрався ще до перерви. Карім Бензема замкнув подачу Родріго.

В середині другого тайму Ман Сіті відзначився ще раз. Результативний удар на рахунку Габріела Жезуса – нападник скористався помилкою Варана і переграв Куртуа.

Реал відігратися так і не зумів. Для головного тренера Бланкос Зінедіна Зідана це перше програне протистояння в плей-офф Ліги чемпіонів на чолі мадридського клубу.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко провів весь поєдинок на лаві запасних.

В 1/4 фіналу Манчестер Сіті зіграє проти Ліона. Ткачі за сумою двох матчів пройшли Ювентус (1:0, 1:2).