Ман Сіті без Зінченка сенсаційно програв Ліону і вилетів з Ліги чемпіонів

Ткачі вийшли в півфінал турніру, де зіграють з Баварією.

Лион

Фото - Getty Images

Манчестер Сіті несподівано програв Ліону (1:3) в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок проходив на нейтральному полі в Лісабоні.

Ткачі повели в рахунку на 24-й хвилині матчу після точного удару Максвеля Корне. Команда Пепа Гвардіоли відігралася в середині другого тайму зусиллями Кевіна Де Брейне.

На 79-й хвилині Мусса Дембеле повернув перевагу Ліону. Ман Сіті міг швидко відігратися, але Рахім Стерлінг не забив у порожні ворота.

У кінцівці зустрічі Дембеле забив ще раз. Містяни в останні хвилини поєдинку відігратися не зуміли.

Український захисник Ман Сіті Олександр Зінченко провів весь поєдинок на лаві запасних.

В 1/2 фіналу Ліон 19 серпня зіграє з Баварією, яка вчора знищила Барселону (8:2). В іншому півфіналі 18 серпня зустрінуться РБ Лейпциг і ПСЖ.