Манчестер Сіті із Зінченком на виїзді розгромив Марсель

Городяни стали лідерами групи

Фото - Getty Images

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті в гостях легко переміг Марсель – 3:0.

Перший гол у матчі був забитий в середині першого тайму зусиллями літнього новачка Городян Феррана Торреса. А вже після перерви точні удари Ілкая Гюндогана і Рахіма Стерлінга встановили остаточний рахунок матчу.

Український захисник Ман Сіті Олександр Зінченко вперше в цьому сезоні вийшов в стартовому складі команди. Українець відіграв 68 хвилин, після чого поступився місцем на полі Жоау Канселу.

Після цього матчу Манчестер Сіті набрав 6 очок і вийшов на перше місце в групі С. Марсель без очок йде на останньому місці. У наступному турі команда Гвардіоли зіграє проти Олімпіакоса, а Марсель буде грати проти Порту.