Манчестер Сіті із Зінченком обіграв Боруссію М і вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Загальний рахунок протистояння - 4:0

Манчестер Сити - Лидс где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Фото - Getty Images

Манчестер Сіті впевнено обіграв менхенгладбахську Боруссію в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – 2:0. У першому поєдинку городяни перемогли з таким самим рахунком.

Обидва голи Блакитні забили ще в першій половині першого тайму. На 12-й хвилині Кевін Де Брюйне відкрив рахунок. Через шість хвилин Ілкай Гюндоган зняв питання про переможця пари.

У другому таймі Сіті довів гру до переможного фінішу і оформив вихід у чвертьфінал.

Олександр Зінченко з’явився на полі на 63-й хвилині. Українець замінив Жоау Канселу і зайняв позицію лівого захисника.

Жеребкування чвертьфінальних пар відбудеться в п’ятницю, 19 березня. Раніше в 1/4 фіналу вийшли Боруссія Дортмунд, Ліверпуль, Парі Сен-Жермен і Порту.