Манчестер Сіті повторно обіграв Боруссію і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Команда Гвардіоли за вихід у фінал позмагається з ПСЖ

Астон Вилла – Манчестер Сити где смотреть в прямом эфире трансляцию матча

Манчестер Сити, Getty Images

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на виїзді переміг Боруссію з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал турніру.

Перший тайм виграли німці, і в разі перемоги 1:0 саме вони б проходили далі. За Боруссію відзначився Джуд Беллінгем, ставши другим наймолодшим автором голу в плей-офф ЛЧ в історії.

Однак, у другій половині гри команда Пепа Гвардіоли забила два м’ячі і зуміла перемогти. Спершу з пенальті відзначився Ріяд Марез, а потім гол забив Філ Фоден.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин і відіграв повний поєдинок.

Нагадаємо, перший матч між Манчестер Сіті і Боруссією також завершився з рахунком 2:1 на користь Містян. У півфіналі ЛЧ манкуніанці зіграють проти ПСЖ, який пройшов Баварію. У паралельному матчі 1/2 фіналу зустрінуться Челсі і Реал.