Манчестер Сіті разом із Зінченком обіграв Лейпциг на своєму полі

Українець провів на полі весь матч

Манчестер Сити - Лейпциг, фото - Getty Images

У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на своєму стадіоні переграв Лейпциг – 5:3.

Ще в першому таймі Городяни забили три голи у ворота суперника – відзначилися Натан Аке і Ріяд Марез, а Норд Мукіеле відзначився автоголом. Бики зуміли відповісти лише голом у виконанні Крістофера Нкунку.

Після перерви Лейпциг забив другий м’яч – Нкунку оформив дубль. Але через кілька хвилин Джек Гріліш знову збільшив перевагу Ман Сіті в рахунку. До кінця гри команди забили ще три голи: Нкунку забив свій третій м’яч у матчі, а у Городян відзначилися Жоау Канселу і Габріел Жезус.

Цікаво, що Лейпциг догравав матч у меншості – за дві жовті картки був вилучений Анхеліньо.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вийшов в стартовому складі команди і зіграв весь матч.

В іншому матчі групи А в рамках першого туру Ліги чемпіонів ПСЖ зіграв внічию з Брюгге – 1:1.

У наступному турі Манчестер Сіті зіграє на виїзді проти ПСЖ, а Лейпциг буде приймати Брюгге.

Ліга чемпіонів, 1-й тур

Манчестер Сіті – РБ Лейпциг 6:3 (3:1)

Голи: Аке, 16, Мукіеле, 28, автогол, Марез, 45+2, з пенальті, Гріліш, 56, Канселу, 75, Жезус, 86 – Нкунку, 42, 51, 73

Вилучення: Анхеліньо (Лейпциг), 79