Манчестер Юнайтед на своєму полі розгромив РБ Лейпциг

Червоні дияволи - лідери групи Н

Фото - Getty Images

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні переміг РБ Лейпциг – 5:0.

Свій перший гол господарі забили в середині першого тайму – відзначився Мейсон Грінвуд.

А вже після перерви Червоні дияволи зусиллями Маркуса Рашфорд довели рахунок до розгромного. Нападаючий збірної Англії оформив хет-трик після виходу на заміну. Ще один гол забив Антоні Марсьяль з пенальті.

Після цієї гри Манчестер Юнайтед набрав 6 очок і посідає перше місце в квартеті Н. У Лейпцига 3 очка і третя позиція в групі. Раніше в рамках цієї групи ПСЖ переміг Башакшехір (2:0).

У наступному турі команда Сульшера зіграє проти турецького клубу, а Лейпциг буде грати проти ПСЖ.