Манчестер Юнайтед на виїзді несподівано програв Башакшехіру

Перша перемога турків у Лізі чемпіонів

Башакшехир - Манчестер Юнайтед. Фото: Getty Images

Манчестер Юнайтед в поєдинку третього туру групового етапу Ліги чемпіонів поступився Башакшехіру – 1:2.

Всі голи були забиті в першому таймі. На 13-й хвилині Демба Ба вивів господарів вперед, на 40-й хвилині Вішча подвоїв перевагу Башакшехіра. МЮ зумів відіграти лише один гол зусиллями Марсьяля.

Після перерви господарі впевнено відзахищалися, не давши команді Оле-Гуннара Сульшера особливих можливостей для того, щоб звести матч до нічиєї.

Для МЮ це перша поразка в групі Н, однак, Червоні дияволи продовжують лідирувати в турнірній таблиці. Турки залишилися на останньому місці, набравши перші очки в ЛЧ. Матч-відповідь запланований на 24 листопада в Англії.