Матч ПСЖ – Башакшехір був перерваний через прояви расизму з боку четвертого арбітра (відео)

Гра буде дограна 9 грудня

Башакшехир. Фото - Getty Images

Матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів між ПСЖ і Істанбул ББ був перерваний в першому таймі через прояви расизму з боку четвертого арбітра.

На 14-й хвилині зустрічі головний арбітр Овідіу Хацеган показав червону картку представнику тренерського штабу Бешикташ П’єру Вебо. У свою чергу камерунець звинуватив в расистських образах четвертого арбітра Себастьяна Кольцеску, який нібито назвав його “чорним”.

Нападаючий Бешикташ Демба Ба був обурений діями арбітра, після чого гості відмовилися від продовження гри. Футболісти турецької команди покинули поле, а за ними пішли й гравці ПСЖ.

Оновлене: Матч ПСЖ – Істанбул ББ буде дограний 9 грудня. Гра відновиться о 19:55 за київським часом, з 14-ї хвилини поєдинку за рахунку 0:0. На зустрічі буде працювати інша суддівська бригада.