Мессі забив у 17-му сезоні ЛЧ поспіль і повторив рекорд Рауля

Легендарний іспанець незмінно забивав у 1995-2011 роках

Месси Барселона

Лионель Месси, Getty Images

Ліонель Мессі забив у 17-му сезоні Ліги чемпіонів поспіль і повторив рекорд Рауля.

Аргентинець реалізував пенальті в сьогоднішньому першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ.

Рауль встановив свою рекордну серію в 1995-2011. Всього в основній частині турніру знаменитий іспанець забив 71 гол в 142 матчах Реала, ще два його голи припали на кваліфікацію Ліги чемпіонів.

Для Мессі м’яч у ворота ПСЖ став 20-м у всіх турнірах нинішнього сезону. Також на рахунку Ліонеля – вісім результативних передач в 29 матчах.

Барселона і ПСЖ пішли на перерву за рівного рахунку – 1:1. На 32-й хвилині паритет в матчі відновив Кіліан Мбаппе.