Мілан зіграв унічию з Порту та набрав перші очки у нинішньому груповому етапі ЛЧ

Россонері замикають турнірну таблицю свого квартету

Милан - Порту, Getty Images

На Сан-Сіро Мілан зіграв унічию з Порту у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Дракони вийшли вперед на шостій хвилині після голу Луїса Діаша, а Мілан відігрався лише у другому таймі, коли за россонері зіграв автогол Канселя Мбемба на 61-й хвилині.

Мілан заробив свої перші очки у нинішньому груповому етапі і все ще залишається на останньому місці групи “B”. Порту посідає другу позицію, проте Атлетіко має матч у запасі проти Ліверпуля, який стартує сьогодні о 22:00.

У наступному матчі команда Стефано Піолі зіграє проти Атлетіко, а Порту зустрінеться з Ліверпулем. Поєдинки відбудуться 24 листопада.