Наполі переміг Аякс і достроково вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів

Неаполітанці йдуть без втрат у групі А

Наполі - Аякс 4:2 огляд матчу, відео голів за 12 жовтня

Наполи - Аякс. Фото - Getty Images

Наполі на своєму полі обіграв Аякс (4:2) у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На початку поєдинку неаполітанці відзначилися двічі. Результативні удари на рахунку Ірвінга Лосано та Джакомо Распадорі.

Після перерви Деві Классен скоротив відставання гостей у рахунку. На 62-й хвилині Хвіча Кварацхелія реалізував пенальті і повернув Наполі комфортну перевагу у два м’ячі.

На 83-й хвилині Стівен Бергвейн повернув інтригу до матчу, проте відігратися Аяксу не вдалося. Через сім хвилин Віктор Осімхен забив четвертий м’яч Наполі та встановив остаточний рахунок зустрічі.

Наполі виграв четвертий матч в рамках групи А та достроково вийшов у плей-оф Ліги чемпіонів. Аякс з трьома очками в активі розташувався на третій позиції.

У наступному турі Ліги чемпіонів 26 жовтня Наполі вдома прийме Рейнджерс, а Аякс зіграє з Ліверпулем.

• Ліга чемпіонів. Група А. 4-й тур

Наполі – Аякс – 4:2 (2:0)
Голи: Лосано, 4, Распадорі, 16, Кварацхелія, 62 (пен.), Осімхен, 90 – Классен, 49, Бергвейн, 83 (пен.)