Зустрічі у відповідь відбудуться 23 серпня

Плей-офф кваліфікації ЛЧ: нічия Карабаха та Вікторії, результативна перемога Маккабі Хайфа - Ліга чемпіонів

Фото - Getty Images

У Лізі чемпіонів відбулися три матчі плей-офф кваліфікації.

Азербайджанський Карабах зіграв унічию з чеською Вікторією Плзень. Команда Гурбана Гурбанова володіла ініціативою по ходу зустрічі, проте втілити перевагу хоча б в один гол не змогла – 0:0.

Маккабі Хайфа у результативному матчі вдома переграв сербську Црвену Звєзду – 3:2. Перший тайм завершився з перевагою сербів (на гол П’єро гості відповіли точними ударами Пешича та Канги). Однак після перерви ізраїльтяни завдяки тому ж П’єро та 34-річному суринамському хавбеку Тьяронну Чері зуміли вирвати перемогу.

Також у очному матчі сьогодні зійшлися київське Динамо та португальська Бенфіка. Команда Мірчі Луческу у номінально домашньому матчі поступилася з рахунком 0:2. У складі португальців із 63-ї хвилини грав українець Роман Яремчук.

Матчі у відповідь стадії плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів у цих парах заплановані на 23 серпня.