Плей-офф ЛЧ: перемога Зальцбурга над Маккабі, нічия Славії і Мідтьюлланда

Ще в одному матчі Краснодар переміг ПАОК

Сьогодні відбулися три перші матчі плей-офф Ліги чемпіонів.

Грецький ПАОК на виїзді поступився Краснодару. У складі господарів забили Клаессон (з пенальті) і Кабелла, за гостей – Пелкас. Відзначимо, що ще в першому таймі все той же Пелкас не реалізував пенальті, з “точки” не перегравши Сафонова.

В Ізраїлі Маккабі програв австрійському Зальцбургу – 1:2. Представники Тель-Авіва вийшли вперед вже на 9-й хвилині після голу Бітона, проте після перерви Зальцбург вирвав перемогу зусиллями Собослаі і Огукави.

Заключний матч ігрового дня відбувся в Чехії, де празька Спарта і датський Мідтьюлланд, не змогли знайти найсильнішого – 0:0.

Завтра відбудуться ще три матчі плей-офф – Гент прийме Динамо, Мольде зіграє з Ференцварошем і Олімпіакос гратиме з Омонією.