Порту переміг Марсель в матчі з двома вилученнями і пенальті

Португальці в кроці від виходу в плей-офф

Порту, Getty Images

Порту на виїзді з рахунком 2:0 переміг Марсель в груповому етапі Ліги чемпіонів і закріпився на другій позиції квартету С.

У першому таймі за португальців відзначився на 39-й хвилині нігерієць Заїду Санусі, а в другому таймі на 72-й хвилині пенальті реалізував Сержіу Олівейра.

Відзначимо, що до фінального свистка команди прийшли в складах десять на десять. У Марселя був видалений Леонардо Балерді, у Порту червону картку отримав Марко Груйіч.

Команда Сержіу Консейсау набрала вже дев’ять очок, відстаючи лише від лідируючого в групі Манчестер Сіті, який вже вийшов в плей-офф після сьогоднішньої перемоги над Олімпіакосом (1:0). Португальці істотно випереджають греків (три очки) і Марсель (нуль очок) і в наступному турі мають реальний шанс вийти з групи.

У наступному турі Порту 1 грудня зустрінеться з Манчестер Сіті, а Марсель в той же день буде протистояти Олімпіакосу.