ПСЖ – Барселона пряма трансляція матчу Ліги чемпіонів MEGOGO

Онлайн відеотрансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Барселона

ПСЖ - Ренн, фото - Getty Images

10 квітня ПСЖ зіграє з Барселоною у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів у Парижі, на стадіоні Парк де Пренс. Початок матчу ПСЖ – Барселона о 22:00. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Барселона буде доступною.

У середу, 10 квітня, матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Барселона пряму онлайн-відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів ПСЖ – Барселона буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ – Барселона пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

У ПСЖ та Барселони вистачає кадрових проблем. У парижан не зіграють травмований Кімпебе та дискваліфікований Хакімі. У Барси у лазареті – Крістенсен, Педрі, Бальді, Гаві. При цьому кожна з команд мала час на підготовку: Барселона свій останній матч провела 30 березня, а ПСЖ – 31 березня.

Майбутній матч – принциповий для нинішнього наставника ПСЖ Луїса Енріке, який свого часу грав у Каталонії та очолював Барселону. На боці французів та кадрові проблеми каталонців. Не дивно, що ймовірність «перемога ПСЖ із форою -1» букмекери оцінюють як 1х2.74. Шанс на те, що «тотал у матчі складе більше 3» – 1х.2.13. Імовірність «гола Мбаппе» складає 1х1.95. З такою ж ймовірністю оцінюється результат “ПСЖ не програє або переможе в один м’яч”.