ПСЖ на своєму полі не зумів обіграти Бенфіку

Друга нічия клубів за тиждень

ПСЖ – Бенфіка 1:1 огляд матчу, відео голів за 11 жовтня

Фото - Getty Images

У вівторок, 11 жовтня, ПСЖ на своєму полі не зумів обіграти Бенфіку – 1:1 – у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі відкрили господарі: під завісу першого тайму Мбаппе реалізував пенальті. Гості відповіли після перерви. Також з 11-метрової позначки відзначився Жоау Маріу.

В іншому поєдинку квартету Маккабі з Хайфи вдома обіграв Ювентус. Таким чином, після чотирьох зіграних турів у групі лідирують ПСЖ та Бенфіка, які набрали по вісім очок. На третій позиції – Ювентус, в активі якого три набрані бали і який випереджає Маккабі за додатковими показниками.

У наступному турі Ліги чемпіонів ПСЖ вдома прийматиме Маккабі з Хайфи, а Бенфіка також на своєму полі зустрінеться з Ювентусом. Обидва матчі пройдуть 25 жовтня.