ПСЖ вдев’ятьох поступився Лейпцигу в матчі з двома пенальті

Друга поразка парижан в трьох турах

Лейпциг - ПСЖ. Фото: Getty Images

ПСЖ в матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів програв на виїзді Лейпцигу – 1:2.

Парижани вийшли вперед вже на шостій хвилині після голу Ді Марії. Аргентинець міг оформити дубль, проте через 10 хвилин не реалізував пенальті. На перерву команди пішли за рівного рахунку – за Лейпциг відзначився Нкунку.

Після перерви в матчі був призначений другий пенальті. Форсберг з “точки” був точний. ПСЖ з 69-й хвилині грав в меншості після видалення Гуйє, а в компенсований час гості залишилися вдев’ятьох – другу жовту картку отримав Кімпембе. У підсумку, Лейпцигу вдалося добути другу перемогу в групі Н.

Сьогодні в квартеті Н також зіграли МЮ і Бешикташ – турки несподівано обіграли англійців з рахунком 2:1. Матчі четвертого туру заплановані на 24 листопада.