Реал вперше в історії виграв Юнацьку лігу УЄФА

У фіналі команда Рауля перемогла Бенфіку.

У фінальному матчі Юнацької ліги УЄФА Реал переміг Бенфіку з рахунком 3:2. Поєдинок пройшов в Ньоні.

Бланкос повели в рахунку в середині першого тайму після точного удару Пабло Родрігеса. Перед перервою Реал подвоїв перевагу – автоголом відзначився півзахисник Бенфіки Енріке Жоку.

На початку другого тайму Орли скоротили відставання в рахунку зусиллями Гонсалу Рамуша. Через хвилину команда Рауля Гонсалеса повернула перевагу в два м’ячі. Результативний удар на рахунку Мігеля Гутьєрреса.

На 57-й хвилині Рамуш оформив дубль. В середині другого тайму Бенфіка могла зрівняти рахунок, але Тьягу Данташ не реалізував пенальті. Удар півзахисника відбив голкіпер Реала Луїс Лопес.

Реал вперше в історії виграв Юнацьку лігу УЄФА. Бенфіка ж в третій раз програла у фіналі турніру для гравців не старше 19 років. У сезоні 2013/14 Орли поступилися Барселоні (0:3), в сезоні 2016/17 – Ред Булл Зальцбург (1:2).

Нагадаємо, що Шахтар U-19 не вийшов з групи, а Динамо U-19 поступилося Динамо Загреб в плей-офф.