Реал зробив камбек в матчі з Боруссією М, зрівнявши рахунок на 93-й хвилині

Королівський клуб уникнув другої поразки на старті Ліги чемпіонів

Фото - Getty Images

Боруссія Менхенгладбах і Реал зіграли внічию в матчі другого туру групи B Ліги чемпіонів.

У першому таймі активніше грав Реал, але Боруссія використала свій єдиний шанс. Відмінну комбінацію Жеребців точним ударом завершив Маркус Тюрам.

Після перерви Тюрам оформив дубль, добивши м’яч у сітку з близької відстані. Реал зумів скоротити відставання в рахунку на 87-й хвилині, коли Карім Бензема розстріляв ворота німців. Врятували нічию Вершкові на 93-й хвилині після того, як Каземіро забив після скидки Серхіо Рамоса.

Реал набрав перше очко і поки займає останнє місце в групі. Боруссія з двома балами ділить друге місце з Інтером, який сьогодні розписав нульову нічию з Шахтарем (0:0).

У третьому турі Реал в Мадриді прийме Інтер, а Боруссія в Києві гратиме з Шахтарем. Матчі відбудуться 3 листопада.