Севілья перемогла Краснодар і вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів

Російський клуб веде боротьбу за місце в Лізі Європи

Севилья

Фото - Getty Images

Севілья на виїзді перемогла Краснодар (2:1) в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Гості повели в рахунку вже на 4-й хвилині зустрічі після точного удару Івана Ракітіча. Хорват забив найшвидший гол Севільї в історії Ліги чемпіонів.

Краснодар відігрався на 56-й хвилині поєдинку зусиллями Вандерсона. У компенсований час гол Муніра Ель-Хаддад приніс Севільї перемогу.

Севілья набрала 10 очок і гарантувала собі місце не нижче другого в турнірній таблиці групи E – команда Хулена Лопетегі вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів. Краснодар з 2 очками йде на третій позиції. Лідер квартету – Челсі (10 очок). Сині перемогли Ренн (2:1) і теж вийшли в 1/8 фіналу.

У наступному турі Ліги чемпіонів 2 грудня Севілья вдома прийматиме Челсі, Краснодар на своєму полі зіграє з Ренном.