Севілья в меншості зробила вражаючий камбек в матчі проти Краснодара

Перемогу нервіонцям приніс дубль Ен-Несірі

Севилья

Фото - Getty Images

Севілья вдома здобула вольову перемогу над Краснодаром (3:2) в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Російський клуб повів у рахунку на 17-й хвилині зустрічі зусиллями Магомеда-Шапі Сулейманова. Через чотири хвилини Маркус Берг реалізував пенальті, подвоївши перевагу Краснодара.

Севілья скоротила відставання в рахунку ще до перерви після влучного удару Івана Ракитича. У кінцівці першого тайму нервіонці залишилися в меншості – пряму червону картку отримав Хесус Навас.

В середині другої половини зустрічі нападник Севільї Юссеф Ен-Несірі протягом трьох хвилин забив двічі і приніс три очки господарям поля.

Севілья з 7 очками йде на другому місці групи E, поступаючись Челсі за додатковими параметрами. Краснодар з 1 очком йде на третій позиції.

24 листопада Севілья і Краснодар зустрінуться в Росії.