Шахтар на виїзді зіграв унічию з Селтіком та зберіг шанси на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів

У складі Гірників класним голом відзначився Мудрик

Селтік - Шахтар 1:1 огляд матчу, відео голів за 25 жовтня

Селтик - Шахтер, фото - Getty Images

У матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар у гостях зіграв унічию із Селтіком з рахунком 1:1.

Господарі першими відкрили рахунок у матчі – відзначився нападник Селтіка Гіоргос Гіакумакіс. У другому таймі Шахтар зрівняв рахунок: неймовірним ударом здалеку відзначився вінгер Гірників Михайло Мудрик.

За кілька хвилин Шахтар втратив реальний шанс вийти вперед, але Данило Сікан із гарної позиції не влучив у порожні ворота.

Після цього матчу Шахтар набрав 6 очок і залишився на третьому місці групи F. Селтік займає четверту позицію у квартеті. Команда Ігоря Йовічевіча точно гарантувала собі єврокубкову весну.

У шостому турі Ліги чемпіонів Шахтар зіграє проти Лейпцига, а Селтік гратиме з Реалом. Щоб вийти у плей-офф Ліги чемпіонів Гірникам потрібно обов’язково перемагати.