Шахтар розгромно поступився Боруссії М в Німеччині

Німці знову не залишили шансів українській команді

Боруссия М - Шахтер

Боруссия М - Шахтер, Getty Images

У матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді з великим рахунком поступився Боруссії Менхенгладбах – 0:4.

Гірники ще в першому таймі пропустили три м’ячі. З пенальті після фолу Сергія Кривцова рахунок відкрив Ларс Штіндль, після чого забивали Ніко Ельведі і Бриль Емболо. У другому таймі завершив розгром команди Луїша Каштру Оскар Вендт.

Нагадаємо, що перший матч між Шахтарем і Боруссією в Києві завершився перемогою підопічних Марко Розе з рахунком 6:0.

Команда з Менхенгладбаха закріпилася в якості лідера турнірної таблиці групи B Ліги чемпіонів (вісім очок), а Шахтар з чотирма балами посідає другу сходинку. Втім, українська команда сьогодні опуститься на третю позицію за підсумками матчу Інтер – Реал, який стартує о 22:00.

У наступному турі групового етапу ЛЧ донеччани 1 грудня зіграють вдома з Реалом, а Боруссія М в той же день буде протистояти Інтеру.