Шахтар розгромно програв Реалу в Києві

Гірники залишилися на останньому місці групи

Шахтар - Реал 0:5 огляд матчу, відео голів за 19 жовтня

Шахтер - Реал, Getty Images

Шахтар в Києві розгромно поступився Реалу в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів – 0:5.

Бланкос пішли на перерву з перевагою в один гол. На 37-й хвилині м’яч у ворота власної команди зрізав Сергій Кривцов.

У другому таймі Реал забив в ворота Анатолія Трубіна чотири м’ячі. Вінісіус Жуніор оформив дубль, також засмутили оранжево-чорних Родріго і Карім Бензема.

З одним очком команда Роберто Де Дзербі залишилася на останньому місці групи D. Реал набрав шість балів і вийшов на друге місце. Продовжує лідирувати в квартеті Шериф (шість очок), який сьогодні поступився Інтеру (1:3). У нерадзуррі – чотири бали.

3 листопада команди зустрінуться в рамках 4-го туру ЛЧ в Мадриді.