Шахтар сенсаційно обіграв Реал в Мадриді

До перерви господарі «горіли» з різницею в три м'ячі

Реал Мадрид Шахтер

Фото - Getty Images

Шахтар сенсаційно обіграв Реал (3:2) в першому турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Вінгер Гірників Тете відкрив рахунок на 29-й хвилині, а через чотири хвилини Рафаель Варан з Реалу відправив м’яч у власні ворота.

На перерву команда Луїша Каштру йшла з різницею в три м’ячі: з передачі того ж Тете відзначився Манор Соломон.

За п’ять хвилин другого тайму Бланкос відіграли два м’ячі: Лука Модріч відзначився на 54-й хвилині, Вінісіус Жуніор – на 59-й.

На другій компенсованій хвилині Федеріко Вальверде міг рятувати для Реала нічию, але його гол відмінили – Вінісіус з офсайду заважав воротареві донеччан Анатолію Трубіну.

Таким чином, Шахтар став першою командою за 15 років, яка забила Реалу три голи в Лізі чемпіонів протягом першого тайму.

У другому турі групового раунду чемпіон України прийме Інтер, а Реал на виїзді зустрінеться з Боруссією з Менхенгладбаха. Обидва матчі пройдуть 27 жовтня.