Спортинг на виїзді розгромив Бешикташ в груповому етапі ЛЧ

Впевнений тріумф лісабонців

Бешикташ - Спортинг, Getty Images

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів лісабонський Спортинг на виїзді переміг Бешикташ з рахунком 4:1.

Чотири з п’яти м’ячів було забито в першому таймі. На 15-й хвилині Коатес відкрив рахунок в поєдинку, після чого за стамбульців відзначився Кайл Ларін на 24-й хвилині.

Правда, вже на 27-й хвилині Спортинг знову вийшов вперед – дубль на рахунку Себастьяна Коатеса. На 44-й хвилині з пенальті за гостей забив Пабло Сарабія. Єдиний м’яч лісабонців в другій половині був забитий на 89-й хвилині після точного удару Пауліньо.

Спортинг набрав перші очки в нинішньому груповому етапі Ліги чемпіонів, вийшовши на третє місце свого квартету. Бешикташ без очок займає останню позицію. У ще одному матчі групи “С” сьогодні зіграють Аякс і дортмундська Боруссія.