Ювентус переміг Зеніт і вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Туринці виграли чотири поспіль матчі на груповому етапі

Ювентус - Зеніт 4:2 огляд матчу, відео голів за 2 листопада

Ювентус - Зенит, Getty Images

У рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Ювентус на своєму полі переміг Зеніт – 4:2. Туринці вийшли у плей-офф турніру.

У першому таймі команди обмінялися голами та пішли на перерву за рівного рахунку. За б’янконері забив Пауло Дібала, за Зеніт зіграв автогол Бонуччі.

У другому таймі Дібала оформив дубль, забивши пенальті, а ще по м’ячу у ворота Зеніту відправили Федеріко К’єза та Альваро Мората. Наприкінці матчу гості з Санкт-Петербурга відповіли м’ячем Сердара Азмуна, проте все ж таки програли.

Ювентус здобув четверту поспіль перемогу у групі “Н” і вийшов до 1/8 фіналу, тоді як Зеніт посідає третє місце квартету.

Ліга чемпіонів. Група “Н”. 4-й тур

Ювентус – Зеніт – 4:2 (1:1)

Голи: Дібала, 11, 58 (другий – з пенальті), К’єза, 74, Мората, 82 – Бонуччі, 26 (автогол), Азмун, 90+2