Зальцбург на своєму полі мінімально переміг загребське Динамо

Перемогу господарям приніс гол Окафора з пенальті

Зальцбург - Динамо Загреб 1:0 огляд матчу, відео голів за 5 жовтня

Зальцбург - Динамо Загреб, фото - Getty Images

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Зальцбург на своєму стадіоні обіграв загребське Динамо з рахунком 1:0.

Перший тайм завершився без забитих голів. А після перерви господарі поля зуміли забрати усі три очки після того, як Ноа Окафор реалізував пенальті. У компенсований час гості забили м’яч у відповідь, але гол був скасований після перегляду відеоповтору.

В іншому матчі групи Е Челсі на своєму полі зіграє із Міланом. Початок гри о 22:00.

Після цього матчу Зальцбург набрав 5 очок та вийшов на перше місце турнірної таблиці квартету Є. Динамо Загреб перебуває на третій позиції, в активі команди 3 очки.

У наступному турі Ліги чемпіонів команда із Загребу прийме Зальцбург на своєму полі.