Житлобуд-2 переміг казахстанський БІІК-Казигурт в першому матчі 1/16 фіналу жіночої ЛЧ

Матч-відповідь відбудеться в Шимкенті 16 грудня

Жилстрой-2. Фото - facebook.com/fczhitlobud2

Харківський Житлобуд-2 в першому матчі 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів з рахунком 2:1 переміг БІІК-Казигурт з Казахстану. Матч відбувався в Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Бутовського.

Рахунок на 30-й хвилині матчу відкрила Анастасія Філенко, після чого гості відігралися зусиллями американки Бренни Коннелл. Переможний гол харків’янки забили на 59-й хвилині — відзначилася Вероніка Андрухів.

Матч-відповідь Житлобуд-2 проведе на виїзді в місті Шимкент. Поєдинок відбудеться 16 грудня.

Раніше в перших двох раундах українки вибили з турніру вірменський Алашкерт (9:0) і боснійський Сараєво (2:0).