АЕК – Брага 2:4. Огляд матчу і відео голів

Португальський клуб вийшов в плей-оф Ліги Європи

Брага. Фото - Getty Images

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи Брага на виїзді перемогла АЕК з рахунком 4:2.

До 10-й хвилині зустрічі Брага вела 2:0. Голами відзначилися Вітор Тормена і Рікарду Ешгаю. АЕК скоротив відставання в рахунку зусиллями Нельсона Олівейри. На 45-й хвилині гості забили ще один м’яч. Результативний удар на рахунку Рікарду Орти.

У кінцівці поєдинку команди обмінялися голами Васілантонопулоса і Галено.

Брага йде на другому місці групи G, поступаючись Лестеру за результатами особистих зустрічей. Клуб АПЛ сьогодні програв Зорі (0:1). Англійський та португальський клуби вже гарантували собі вихід в плей-оф Ліги Європи. АЕК замикає турнірну таблицю.

У шостому турі Ліги Європи 10 грудня АЕК на виїзді зіграє з Лестером, Брага вдома прийматиме Зорю.

• Ліга Європи. Група G. 5-й тур

АЕК – Брага – 2:4 (1:3)
Голи: Олівейра, 31, Васілантонопулос, 89 – Тормена, 8, Ешгаю, 10, Орта, 45, Галено, 83