АЕК з Чигринським і Шаховим програв Бразі в Лізі Європи

В наступному турі португальці зіграють з Зорею

АЕК на виїзді розгромно програв Бразі (0:3) в матчі першого туру групи G Ліги Європи.

Португальці вийшли вперед завдяки голу Вендерсона Гелено в кінцівці першого тайму. У кінцівці зустрічі Брага відзначилася ще двічі. Голи на рахунку Пауліньо і Орти.

У старті АЕКа вийшли два представники України – захисник Дмитро Чигринський і півзахисник Євген Шахов. Центрбек був замінений на 61-й хвилині зустрічі.

АЕК і Брага суперники Зорі по групі G. Луганчани сьогодні на виїзді розгромно поступилися Лестеру (0:3).

У другому турі Ліги Європи 29 жовтня АЕК вдома прийматиме Лестер, Брага на виїзді зустрінеться з Зорею.