favbet

Арсенал на останніх хвилинах обіграв Бенфіку і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

Каноніри вирвали перемогу в кінці гри

Арсенал - Бенфика, фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Арсенал переміг Бенфіку з рахунком 3:2. Перший матч завершився з рахунком 1:1, тому англійська команда пройшла в наступний раунд турніру. Цікаво, що обидва матчі були зіграні на нейтральних полях через карантинні обмеження.

У першому таймі команди обмінялися голами – за Канонірів забив П’єр-Емерік Обамеянг, а у Бенфіки – Діого Гонсалвеш.

Після перерви Орли вийшли вперед завдяки точному удару Рафаеля Сілви, але Каноніри не тільки зрівняли рахунок, а й вирвали перемогу. Спочатку відзначився Кіран Тірні, а за кілька хвилин до фінального свистка дубль оформив Обамеянг.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться в п’ятницю, 25 лютого.