Арсенал з камбеком переміг Мольде в Лізі Європи

Перше коло групового етапу ЛЄ лондонці провели без втрат очок

Арсенал - Мольде, Getty Images

Лондонський Арсенал на своєму полі переміг норвезький Мольде в груповому етапі Ліги Європи – 4:1.

Гості першими вийшли вперед на 22-й хвилині, гол за Мольде забив Мартін Еллінгсен. Відігрався Арсенал в кінцівці першого тайму завдяки автоголу Крістоффера Хаугена.

У другому таймі норвежці знову забили м’яч у власні ворота, невдача спіткала Шериффа Сіньяна. Арсенал закріпив свою перевагу на 69-й хвилині після голу Ніколя Пепе, а в кінцівці зустрічі голом відзначився Джо Віллок.

Лондонці набрали вже дев’ять очок і поки йдуть без втрат у групі. Мольде – другий, а слідом за ними розташувалися Рапід і Дандолк.

• Ліга Європи. Груповий етап. Група B

Арсенал – Мольде 4:1 (1:1)
Голи: Хауген, 45+1 (автогол), Сіньян, 62 (автогол), Пепе, 69, Віллок, 88 – Еллінгсен, 22