Байєр вдома переміг Рейнджерс і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

У наступному раунді турніру Фармацевти зіграють з Інтером.

Байер Рейнджерс

Фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Байєр вдома переміг Рейнджерс з рахунком 1:0. Перший поєдинок протистояння завершився перемогою Фармацевтів – 3:1.

Господарі поля повели в рахунку на початку другого тайму після точного удару Мусси Діабі. Рейнджерс до кінця зустрічі відігратися так і не зміг.

Байєр в чвертьфіналі Ліги Європи зіграє проти Інтера. Нерадзуррі вчора в матчі 1/8 фіналу турніру обіграли Гетафе (2:0).

Також в 1/4 фіналу Ліги Європи вийшли Шахтар, Копенгаген, Манчестер Юнайтед і Севілья. Ще два учасники чвертьфіналу визначаться в парах Базель – Айнтрахт і Вулвергемптон – Олімпіакос.

Матчі заключних стадій Ліги Європи пройдуть в трьох німецьких містах: Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Чвертьфінальні поєдинки турніру відбудуться 10-11 серпня, півфінали – 16-17 серпня. Фінал турніру відбудеться 21 серпня в Кельні.