Бенфіка з Трубіним програла Марселю в серії пенальті та вилетіла з Ліги Європи

Команда українця не втримала перевагу, здобуту у першому матчі

Марсель – Бенфіка 1:0, 4:2 пен. огляд матчу, відео голів за 19 квітня

Марсель - Бенфика. Фото - Getty Images

Бенфіка на виїзді в серії пенальті програла Марселю у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи-2023/24.

Лісабонській команді довгий час вдавалося стримувати натиск Марселя, проте зберегти мінімальну перевагу, здобуту в першому матчі (2:1), гості все ж таки не змогли. Олімпік завдяки голу Фаріса Мумбаньї на 79-й хвилині перевів зустріч у додатковий час.

В екстра-таймах рахунок на табло не змінився. У серії пенальті перемога дісталася Марселю – 4:2.

Український воротар Анатолій Трубін вийшов у старті Бенфіки та провів на полі весь матч. Загалом у поточному сезоні голкіпер зіграв у 44 поєдинках за Орлів, пропустив 43 голи та 16 разів відіграв “на нуль”.

Марсель пройшов у півфінал Ліги Європи та зіграє з Аталантою, яка обіграла Ліверпуль (3:0, 0:1). Поєдинки заплановані на 2 та 9 травня.