Додо розігнався до 33,8 км/год в матчі з Вольфсбургом

Наприкінці гри бразилець став автором гольової передачі.

Додо Шахтер

Додо, shakhtar.com

Захисник Шахтаря Додо розігнався до 33,8 км/год в одному з епізодів вчорашнього матчу Ліги Європи проти Вольфсбурга, про що повідомила наукова група Гірників.

Бразилець відіграв повний матч з Вовками, а на 89-й хвилині став автором гольової передачі на Жуніора Мораеса, коли той відкрив рахунок в грі.

У нинішньому сезоні Додо провів 32 матчі в складі Гірників, на його рахунку 2 забитих м’ячі і 6 асистів.

Вчора Шахтар розгромив Вольфсбург (3:0) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи, завдяки чому пробився до чвертьфіналу турніру. Суперником команди Луїша Каштру в 1/4 фіналу буде переможець пари Базель – Айнтрахт.