Фехервар українця Петряка по пенальті обіграв Реймс

У плей-офф ЛЄ команда українця буде битися з переможцем пари Стандарт - Воєводіна

Лига Европы, Getty Images

У матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Ферехвар українського півзахисника Івана Петряка в серії пенальті здолав Реймс.

За 90 хвилин основного часу і 30 хвилин в двох екстра-таймах команди не змогли забити жодного гола. Відзначимо, що французи із 115-ї хвилини грали в меншості після вилучення захисника Фоке.

Українець Петряк вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на 75-й хвилині.

Результат протистояння вирішувався у серії післяматчевих пенальті, де Реймс допустив два промахи і зазнав поразки – 1:4.

У наступному раунді команда українця зіграє з переможцем пари Стандарт – Воєводіна.

• Ліга Європи. Третій кваліфікаційний етап.

Фехервар – Реймс – 0:0, по пенальті – 4:1
Вилучення: Фоке, 115 (Р).