Фенербахче вирвав нічию у матчі з Ренном у групі Динамо у Лізі Європи

Турецька команда відігралася у компенсований час

Ренн - Фенербахче 2:2 огляд матчу, відео голів за 15 вересня

Фото - Getty Images

Ренн на своєму полі зіграв унічию з Фенербахче (2:2) у матчі другого туру групи B Ліги Європи.

У середині першого тайму Ірфан Кахведжі вивів турецьку команду вперед, але гол півзахисника було скасовано після перегляду відеоповтору.

Після перерви результативні удари Мартена Терьє та Ловро Майєра вивели Ренн уперед, однак втримати переможний рахунок французькій команді не вдалося.

Фенербахче скоротив відставання в рахунку зусиллями Кахведжі, а в компенсований час турки відігралися після точного удару Енера Валенсії з одинадцятиметрової позначки.

Фенербахче йде на першій позиції у групі B, випереджаючи Ренн за додатковими показниками. На останньому місці розташувалося київське Динамо, яке сьогодні зазнало поразки від кіпрського АЕКу (0:1).

У наступному турі 6 жовтня Ренн прийме Динамо, а Фенербахче – АЕК.