Гол Яремчука не допоміг Генту перемогти Слован в Лізі Європи

Зустріч розсудила Катерина Монзуль

Яремчук Гент

Роман Яремчук. Фото - facebook.com/kaagent

Гент вдома програв Словану з Лібереця (1:2) в матчі 5-го туру Ліги Європи. Поєдинок розсудила українська бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль.

На 32-й хвилині Камсо Мара вивів Слован вперед. Після перерви український захисник Тарас Качараба подвоїв перевагу гостей.

Гент скоротив відставання в рахунку зусиллями українського нападника Романа Яремчука. Однак відігратися бельгійцям не вдалося.

Відзначимо, що Яремчук видужав від коронавірусу і зіграв за Гент вперше з 8 листопада. Всього на рахунку форварда 9 голів в 16 поєдинках за бельгійський клуб.

Півзахисник Роман Безус вийшов на заміну в другому таймі. Захисник Ігор Пластун залишився на лавці запасних.

Гент займає останнє місце групи L Ліги Європи. Слован йде на третій позиції. Обидва клуби втратили шанси на вихід в плей-оф.

У шостому турі 10 грудня Гент на виїзді зіграє проти Гоффенгайма, Слован прийме Црвену Звезду.