Хавбек Вільярреала Капу визнаний найкращим гравцем фіналу ЛЄ

Він також претендує на звання гравця тижня за версією вболівальників

Этьен Капу, Getty Images

Півзахисник Вільярреала Етьєн Капу визнаний MVP вчорашнього фіналу Ліги Європи проти Манчестер Юнайтед (1:1, 11:10 за пенальті).

Француз вийшов на поле зі стартових хвилин і був замінений лише наприкінці другого овертайму перед серією пенальті.

32-річний Капу також претендує на звання гравця тижня в Лізі Європи, якого визначають. Його суперники — одноклубник Жерар Морено, а також два гравці МЮ — Едінсон Кавані та Скотт Мактоміней.

Доля фінального матчу вирішувалася в серії пенальті після того, як основний і додатковий час закінчилися з рахунком 1:1. Команди забили 21 удар з пенальті поспіль, а вирішальний промах здійснив воротар Юнайтед Давид Де Хеа.

Вільярреал вперше в історії виграв Лігу Європи. Тренер іспанців Унаї Емері — у рекордний четвертий раз.