Інтер переміг Хетафе і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Команда Конте продовжує боротьбу за трофей.

Интер-Байер_где_смотреть_матч

Интер. Фото - Getty Images

Інтер в Гельзенкірхені переміг Хетафе (2:0) в матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Переможець протистояння визначився за результатами одного поєдинку в зв’язку з тим, що команди не змогли зіграти в березні через пандемію коронавірусу.

Команда Антоніо Конте повела в рахунку на 33-й хвилині зустрічі. Результативний удар на рахунку Ромелу Лукаку.

Хетафе міг відігратися на 75-й хвилині матчу, але Хорхе Моліна не реалізував пенальті. Через вісім хвилин Крістіан Еріксен подвоїв перевагу Інтера, встановивши остаточний рахунок поєдинку.

Інтер, який завершив сезон на другому місці Серії А, в чвертьфіналі Ліги Європи зіграє проти переможця пари Рейнджерс – Байєр (перший матч – 1:3).

Також в 1/4 фіналу Ліги Європи вийшли Шахтар, Копенгаген і Манчестер Юнайтед. Ще чотири учасники чвертьфіналу визначаться завтра, 6 серпня.

Матчі заключних стадій Ліги Європи пройдуть в трьох німецьких містах: Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Чвертьфінальні поєдинки турніру відбудуться 10-11 серпня, півфінали – 16-17 серпня. Фінал турніру відбудеться 21 серпня в Кельні.