Інтер вийшов до півфіналу Ліги Європи, де може зіграти з Шахтарем

Нерадзуррі перемогли Байєр.

Интер Базель

Фото - Getty Images

У матчі 1/4 фіналу Ліги Європи Інтер переміг Байєр з рахунком 2:1. Протистояння цих команд складалося з одного поєдинку, що проходив на нейтральному полі в Дюссельдорфі.

Команда Антоніо Конте повела в рахунку на 15-й хвилині матчу зусиллями Ніколо Барели. У середині першого тайму Ромелу Лукаку подвоїв перевагу Інтера.

Байєр швидко скоротив відставання в рахунку після точного удару Кая Хаверца. Через дві хвилини арбітр зустрічі Карлос дель Серро Гранде призначив пенальті у ворота Фармацевтів, але скасував своє рішення після перегляду відеоповтору.

Після перерви команди голів не забивали. Відзначимо, що в компенсований час іспанський арбітр вдруге в матчі скасував призначений у ворота Байєра пенальті.

Інтера став першим півфіналістом Ліги Європи. У 1/2 фіналу команда Конте зіграє проти переможця пари Шахтар – Базель. Поєдинок Гірників з представником Швейцарії відбудеться завтра, 11 серпня, в Гельзенкірхені.