favbet
favbet

Каштру — перед матчем з Ромою: «Дуже вірю в те, що роблять мої гравці, у свою роботу»

Португалець не вважає свою команду передбачуваною

Луиш Каштру, фото — shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з Ромою. За словами португальця, він вірить в свою команду навіть після поразки в Римі (0:3).

«Буде дуже складно. Прекрасно знаємо, що гра в завтрашньому поєдинку буде дуже непростою. Але футбол — це світ можливостей, і ми постараємося зробити все, щоб вхопитися за цю можливість [відігратися з 0:3]», — повідомив Каштру.

«Шахтар занадто передбачуваний? Усі ми, в принципі, знаємо, як грають інші команди. Звичайно, тренер знатиме, як грає його суперник. Ми всі прекрасно знаємо, як грають Манчестер Сіті, Ліверпуль, Реал. Супернику вдається блокувати певні наші дії, які були підготовлені до цієї гри. Тоді поставлю запитання: чому 25 хвилин другого тайму нам вдавалося домінувати і створювати таку величезну кількість моментів? Чому ми виграли у Реала, зіграли внічию з Інтером? Чому обіграли Десну з рахунком 4:0? Усі знають, як ми граємо, тільки коли ми програємо? У футболі усі кажуть, що усі все знають. Єдиний, хто не знає нічого, — напевно, наш тренер».

«Ви бачили гру в Загребі? На 90-й хвилині ви думали, що ми можемо зрівняти рахунок? Це була робота, а не диво. У футболі таке відбувається. Ми дуже віримо в те, що робимо. Я дуже вірю в те, що роблять мої гравці. Я дуже вірю у свою роботу. Весь світ навколо мене може говорити, що ні, але я буду вірити. Нам складно, це правда. Це виклик гравцям. Постараємося, а в кінці вже поговоримо».

«Ми перетиналися з Фонсекою вже кілька разів за мою кар’єру. Коли я був у Порту, туди прийшов Фонсека. Це був перший великий крок у його кар’єрі, він провів відмінну роботу, і президент клубу запросив його головним тренером першої команди. Тоді вже знав Фонсеку, ми перетиналися на якихось зустрічах, бачилися, вже мали уявлення один про одного. Коли він прийшов у Порту, ми спілкувалися практично щодня. Зустрічалися під час сніданку, обговорювали, якою має бути гра, ділилися думками. Тоді я очолював дубль Порту. Потім для нього все пішло в Порту не так, як він хотів. Він пішов, і я тоді замінив його вперше. У Києві вже була друга заміна, коли він йшов у Рому, а я приходив у Шахтар. Незважаючи на нашу різницю у віці, я приділяв йому достатньо уваги».

Матч Шахтар — Рома відбудеться в четвер, 18 березня, на НСК Олімпійський в Києві і пройде з глядачами. Стартовий свисток пролунає о 19:55.

У першій грі в Римі команда Луїша Каштру поступилася з рахунком 0:3. На стадії 1/16 фіналу Шахтар пройшов Маккабі Тель-Авів.