Каштру: “Шлях в Лізі Європи був фантастичним, але сьогоднішній матч запам’ятається дуже негативно”

Наставник взяв відповідальність за результат на себе.

Каштру Шахтер

Луиш Каштру. Фото: shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував поразку в півфіналі Ліги Європи проти Інтера (0:5). За його словами, Гірники допустили кілька важливих помилок у матчі.

«Ми непогано закінчили перший тайм, могли грати. Було два моменти у Інтера в першому таймі, один з них вони реалізували. У Маркоса Антоніо і Мораеса не вийшло реалізувати. У другому таймі змінили півзахист, поставили «десятку». Після заміни Мораес міг зрівняти, а в наступному епізоді Інтер забив другий м’яч і команда розібралася. Ми зробили кілька помилок після цього, результат накопичувався.

Те, що ми зробили до сьогоднішнього дня, це був фантастичний шлях. Зрозуміло, що зараз я абсолютно не щасливий від цієї гри. Ми зробили дуже багато помилок проти сильної команди. Ми знали, що пресинг Інтера створить дискомфорт і він дійсно був. Вони не дозволяли нам розігрувати, ми були не ми після результату 2:0. Вітаю Інтер, я повністю беру на себе відповідальність за результат.

У єврокубкових матчах шлях був хорошим до сьогоднішнього дня. Звичайно ж, він запам’ятається тієї поганою грою, яку ми провели сьогодні. Ми повністю передали гру в руки суперникові, особливо після 2:0. Це ті речі, які тренери повинні приймати. Так, ми чемпіони з 23 очками відриву від другого місця. Шлях в Лізі Європи також був фантастичним, але сьогоднішній матч запам’ятається дуже негативно. Ми програли сьогодні хорошій команді, яка заслужила цю перемогу», – розповів Каштру.

Цікаво, що поразка Шахтаря від Інтера стала найбільшою в півфіналах Ліги Європи і Кубка УЄФА в історії.

Інтер в фіналі Ліги Європи зіграє з Севільєю, яка обіграла в 1/2 фіналу Манчестер Юнайтед (2:1). Поєдинок відбудеться 21 серпня в Кельні.