Лаціо з дублем Іммобіле розгромив Локомотив і оформив вихід в плей-офф Ліги Європи

Залізничники прощаються з єврокубками

Локомотив - Лаціо 0:3 огляд матчу, відео голів за 25 листопада

Локомотив - Лацио, Getty Images

Лаціо на виїзді без проблем обіграв Локомотив у матчі групового етапу Ліги Європи – 3:0.

На перерву команди пішли без забитих голів. У другому таймі Чіро Іммобіле оформив дубль. Обидва м’ячі італієць забив з пенальті. Крапку в матчі поставив Педро на 87-й хвилині.

Лаціо набрав вісім очок і забезпечив собі друге місце групи “Е”. Московська команда з двома балами залишилася на останній сходинці без шансів на вихід в плей-офф.

Римські Орли в заключному матчі групового раунду зіграють з лідером квартету – Галатасараєм.

Залізничники попрощаються з єврокубками матчем проти Марселя, який також позбувся шансів на плей-офф після поразки Галатасараю в паралельному матчі.